• Osłona Elektorniki Garrett Ace

Osłona elektorniki do wykrywaczy Garrett z serii ACE. 

 

 

Prace w terenie mają sens wtedy, gdy obszar poszukiwania metali nie ma ograniczeń. Dodatkowo, aby wysiłek włożony w pracę przyniósł oczekiwane efekty należy mieć sprawny sprzęt. Wykrywacz metali to całość złożona z wielu elementów, z których każdy wpływa na funkcjonowanie urządzenia.

Warto zadbać o ochronę elektroniki, bez której praca stałaby się uciążliwa i nieprzyjemna. Aby wykrywacz działał bez zarzutu przez długi okres czasu trzeba zadbać o to, by nie ulegał uszkodzeniom. Taką rolę spełnia osłona, która ochrania elektroniczną część detektora. Prezentowana osłona elektroniki do wykrywaczy Garrett z serii ACE, jest wykonana z nylonu, który jest wytrzymały, szybko wysycha oraz dobrze odprowadza wilgoć.

Osłona jest funkcjonalna, wygodna w użyciu, ma proste zapinanie i odpinanie. Pokrowiec zabezpiecza sprzęt nie tylko przed zalaniem, co może się zdarzyć podczas opadów deszczu, ale także przed uszkodzeniami mechanicznymi. Warto mieć ją zawsze wtedy, gdy wyprawie towarzyszy piasek czy kurz i nie trzeba rezygnować z poszukiwania metali w trakcie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Samodzielnie decyduj o tym, kiedy i gdzie chcesz wyruszyć w teren. Niech padający deszcz, czy rosa nie ograniczają i nie zmieniają Twoich planów. Najważniejszy jest Twój komfort pracy i czerpanie przyjemności z poszukiwania metali. Gwarancją tego stanu jest sprawnie działający wykrywacz. Każda sekunda jest cenna, dlatego nie marnuj czasu na naprawę, czy wymianę niedziałającego sprzętu i zainwestuj w osłonę elektroniki Garrett Ace.

Osłona Elektorniki Garrett Ace

  • Kod produktu: 0009
  • Dostępność: W magazynie