• Osłona cewki 8,5x11 DD PROformance Garret Euro Ace 350

Osłona cewki 8.5" x 11" DD PROformance Garrett

 

  • Kompatybilna z detektorami GARRETT EuroAce (ACE 350), Ace 400i oraz AT Pro;

 

  • Oryginalny produkt firmy GARRETT;

 

  • Zapewnia odpowiednie dopasowanie;

 

  • Trwałość;

 

  • Zabezpieczenie sondy detektora;

 

 

 

Osłona cewki przyda się niezależnie od regionu, w jakim planujesz przeprowadzić eksplorację terenu. Polska północna, południowa, wschodnia, zachodnia, warto abyś zainwestował w osłonę do cewki, dzięki której będziesz korzystał ze sprzętu przez wiele lat. Jak sama nazwa wskazuje, osłona ochrania cewkę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Najczęstszym problemem towarzyszącym pracom terenowym są kamienie, które mogą znajdować się wszędzie: w lasach, w trawie, na polach. 

 

Niezauważone mogą doprowadzić do uszkodzenia cewki. Niektórzy użytkownicy sprzętu mają wątpliwości co do tego, czy osłona nie wpłynie negatywnie na zasięg wykrywacza, a dokładniej czy go nie zmniejszy. Odpowiadamy, że nie. Należy jednak sprawdzać szczelność osłony, tak aby pomiędzy nią, a cewką nie znalazły się elementy metalu. 

 

Odpowiednio dopasowana osłona może przynieść tylko korzyści właścicielom wykrywaczy. Osłona zabezpiecza sondy detektora i dzięki temu wykrywacz może działać sprawnie. Produkty firmy Garrett są wysokiej jakości, bez zastrzeżeń spełniają swoją funkcję i działają przez wiele lat. 

 

Warto wydać jednorazowo kilkadziesiąt złotych i mieć pewność, że nic nie zakłóci skutecznej pracy wykrywacza, a tym samym zyskać spokój niezakłócony stresem i niepotrzebnym zdenerwowaniem podczas poszukiwań. Po co uczyć się na własnych błędach, skoro można ich unikać. Zaoszczędzone środki finansowe można wydać na dodatkowe akcesoria, które zwiększą komfort pracy. Zadbaj o swój sprzęt i bez żadnych ograniczeń wyruszaj w teren. Osłona cewki  8,5x11 DD PROformance Garret Euro Ace 350 jest kompatybilna z detektorami GARRETT EuroAce (ACE 350) oraz AT Pro

 

 

Osłona cewki 8,5x11 DD PROformance Garret Euro Ace 350

  • Kod produktu: 0008
  • Dostępność: do 30 dni