Gratka dla wszystkich posiadaczy bardziej rozbudowanych zestawów wykrywaczy i nie tylko, którzy chcą mieć wszystkie niezbędne rzeczy pod ręką! Zaprojektowana z myślą o zarówno łatwej dostępności do kazdego znajdującego się wewnątrz komponentu jak również jego bezpieczeństwa: specjalne wzmacniane piankowe ścianki i przegroda zapewniają wygodę przechowywania i przenoszenia a odpowiednio rozplanowane wewnątrz rzepy i szerokie pasy/kieszenie troczące stabilizują zawartość w każdej  sytuacji.

 

image

 

Zamki błyskawiczne obu komór posiadają konstrukcję dwusuwakową (możliwość zasuwania na obie strony i wygodnego dostępu zarówno z lewego jak i prawego ramienia), długości 3/4 obwodu torby, dzięki czemu komory możemy bardzo szeroko rozchylić i wygodnie dotrzeć do kazdej zawartośći. Idealne proporcje boków o długościach 60x40x12 cm zostały starannie zaprojektowane tak, aby można było w niej pomieścić zarówno detektor z dwiema cewkami lub detektor z bogatym kompletem osprzętu i dodatkowymi akcesoriami niezbędnymi w terenie, jak saperka, łopatka, itp.

 

image

 

Komfortu całości dopełnia bardzo szeroki, regulowany, odpinany pas naramienny z gumowaną szlufą, która zapobiega zsuwaniu się pasa z ramienia i dzięki czemu noszenie staje się jeszcze wygodniejsze!

Torba na Wykrywacz Metali

  • Kod produktu: 0017
  • Dostępność: do 30 dni