• Cewka Nel TORNADO Garrett AT PRO + Osłona

Cewka typu DD o wymiarach 12"x13" (30 cm x 33 cm) zaprojektowana szczególnie z myślą o współpracy z wykrywaczem GARRETT AT PRO. Produkt charakteryzuje się jeszcze wyższymi parametrami względem i tak wysokiej jakości odpowiednika oferowanego przez firmę Garrett w zestawie z wykrywaczem.

Za kluczowe wyzwanie firma Neoteric Electronics Labs postawiła sobie podniesienie parametrów sondy i stworzenie produktu dedykowanego do pracy w najbardziej wymagających warunkach: w glebie silnie zmineralizowanej i o dużym metalicznym zanieczyszczeniu. W ten sposób powstał Nel Tornado - cewka charakteryzująca się ponad 20-procentowym wzrostem głębokości wykrywania przy jednoczesnym 10-procentowym zwiększeniu pola detekcji względem oryginału.

Dbałość producenta o każdy detal oraz wysokie standardy procesu produkcji sprawiają, iż mamy do czynienia z produktem wodoszczelnym, nadającym się do użytkowania w w każdych warunkach pogodowych oraz w wodzie! Obudowa z najwyższej jakości kompozytów zapewnia zaś wyjątkową trwałość oraz lekkość konstrukcji, co ma niebagatelne znaczenie w warunkach ekstremalnej eksploracji lub długotrwałych poszukiwań.


Całości obrazu produktu o najwyższej jakości dopełnia fakt zastosowania technologii pozłacanych pinów konektorów - element często zaniedbywany przez producentów, a mający istotne znaczenie na jakość współpracy z elektroniką wykrywacza.

 

*UKRAIŃSKA FIRMA NEL PRODUKUJE I SPRZEDAJE SWOJE CEWKI RÓWNIEŻ POD NOWĄ NAZWĄ CORS I JEST TO TEN SAM PRODUKT

 

Dane Techniczne:

Waga: 570 g

Wymiary: 30,5 cm x 33 cm 

Przeznaczenie:GARRETT AT PRO  


GWARANCJA : 2 LATA


Cewka Nel TORNADO Garrett AT PRO + Osłona

  • Kod produktu: 0006
  • Dostępność: do 30 dni